Magnez B6

 

Magnez pełni niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu całości organizmu. Reguluje pracę układu nerwowego, mięśniowego i naczyniowo-sercowego. Łagodzi nerwowość, usprawnia pamięć i koncentrację oraz wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny.

Witamina B6 wspomaga wchłanianie, transport i magazynowanie magnezu w organizmie. Wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego i odpornościowego. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowej gospodarki hormonalnej oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

 

Suplementacja diety w składniki aktywne ułatwiające uzupełnienie niedoborów magnezu w organizmie. Produkt w szczególności polecany osobom prowadzącym aktywny fizycznie i umysłowo tryb życia, narażonym na długotrwały stres oraz odczuwającym typowe objawy niedoboru magnezu, takie jak: drganie powiek, skurcze mięśni, rozdrażnienie, problemy z koncentracją, zwiększone odczucie przemęczenia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia oraz stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Zbilansowany i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy styl życia stanowią podstawowe źródło zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Produkt odpowiedni dla wegan.

Składnik:   1 kapsułka     %RWS*   
Magnez (cytrynian magnezu)
-jony magnezu Mg2+
676 mg
100 mg

26,66%
Witamina B61,4 mg100%

*RWS – referencyjna wartość spożycia

 

 
SKŁAD: cytrynian magnezu dwuwodny, ekstrakt z ryżu, substancja wypełniająca: celuloza roślinna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA – 150 tabletek

Spożywać 3-4 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

LogoLogo Magnez B6

pobierz

WizualizacjaWizualizacja

pobierz