Magnez B6

 

Magnez pełni niezwykle istotną rolę w funkcjonowaniu całości organizmu. Reguluje pracę układu nerwowego, mięśniowego i naczyniowo-sercowego. Łagodzi nerwowość, usprawnia pamięć i koncentrację oraz wspiera prawidłowy metabolizm energetyczny.

Witamina B6 wspomaga wchłanianie, transport i magazynowanie magnezu w organizmie. Wpływa korzystnie na pracę układu nerwowego i odpornościowego. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania prawidłowej gospodarki hormonalnej oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

 

 

Suplementacja diety w składniki aktywne ułatwiające uzupełnienie niedoborów magnezu w organizmie. Produkt w szczególności polecany osobom prowadzącym aktywny fizycznie i umysłowo tryb życia, narażonym na długotrwały stres oraz odczuwającym typowe objawy niedoboru magnezu, takie jak: drganie powiek, skurcze mięśni, rozdrażnienie, problemy z koncentracją, zwiększone odczucie przemęczenia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia oraz stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.

Zbilansowany i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy styl życia stanowią podstawowe źródło zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
Produkt odpowiedni dla wegan.

SkładnikZawartość
w 1 tabletce
% RWS*
Magnez (cytrynian magnezu)
• jony magnezu Mg2+
676 mg
100 mg

26,67%)
Witamina B61,4 mg100%

 

*RWS – referencyjna wartość spożycia.

Spożywać 3-4 tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

LogoLogo Magnez B6

pobierz

WizualizacjaWizualizacja

pobierz