Berberyna Ekstrakt

Wsparcie w regulacji poziomu cukru we krwi. Usprawnia procesy metaboliczne oraz wpływa korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej.

Berberyna to naturalny alkaloid pochodzący z grupy roślin Berberis o silnym charakterze prozdrowotnym. Działa regulująco na metabolizm cukrów dostarczanych wraz z pożywieniem przyczyniając się do zwiększenia wrażliwości tkanek na insuline. Spowalnia rozkład węglowodanów złożonych do cukrów prostych oraz wpływa na zmniejszenie wyrzutów glukozy z wątroby. Ekstrakt z berberysu wykazuje również właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne oraz wspierające regulacje poziomu cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Dzięki usprawnieniu procesów metabolicznych wspomaga także spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

Produkt szczególnie polecany jako wsparcie w stanach zaburzenia metabolizmu, insulinooporności oraz pomocniczo przy cukrzycy typu II. Ekstrakt z Berberyny zalecany jest również jako preparat wspomagający utratę zbędnej masy ciała przy jednoczesnym zachowaniu zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej.

SkładnikZalecana porcja dzienna (1 kapsułka)% RWS*
Ekstrakt z berberysu
Berberis Aristata
400mg

 

* RWS – dla składnika nie określono referencyjnej wartości spożycia.

1 kapsułka raz dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

LogoLogo Berberyna - ekstrakt

pobierz

WizualizacjaMateriały promocyjne Ekstraktu z Berberyny

pobierz